انجمن سلامت خانواده ایران، یک انجمن مردم نهاد، غیرانتفاعی، غیر سیاسی و داوطلبانه است که از سال1374 تاسیس و در حوزه بهداشت و حقوق باروری فعالیت کرده و دارای مقام مشورتی ویژه از شورای اقتصادی، اجتماعی سازمان ملل متحد می باشد. محور فعالیت های انجمن بر روی سلامت جوانان، پیشگیری از بیماریهای مقاربتی خصوصاً ایدز، دسترسی به اطلاعات، مشاوره و خدمات بهداشتی باروری به ویژه برای گروههای محروم و آسیب پذیر اجتماعی از جمله زنان، جوانان و پناهندگان است. این انجمن عضو رسمی فدراسیون بین المللی خانواده (IPPF) می باشد.

این انجمن در راستای اهداف خود که فراهم کردن خدمات بهداشت و حقوق باروری وجنسی برای عموم مردم به صورت گسترده می باشد، در نظر دارد که مراکز مشاوره مامایی، مطب های خصوصی فعال در زمینه بهداشت و حقوق باروری و جنسی و ... را جهت برداشتن گامی بزرگ در جهت ارائه خدمات یکپارچه دعوت به همکاری نماید.

لذا این انجمن خود را در جهت آموزش و به روز رسانی اطلاعات این همکاران و دعوت از آن ها جهت حضور در کنگرههای زنان و مامایی و کارگاه های مرتبط مسئول می داند و در قبال آن از این مراکز درخواست می نماید که با تکمیل ماهانه فرم آماری این انجمن، در جهت دستیابی به هدف سوم از اهداف توسعه هزاره و مشخص نمودن سهم ایران در مهم ما را یاری نمایند.

از مراکزی که تمایل به همکاری با این انجمن را دارند، خواهشمندیم که درخواست خود را به ایمیل های زیر ارسال نمایند:

info@fha.org.ir