خبرها

ثبت دادخواست سازمان های مردم نهاد ایرانی در سایت کاخ سفید برای لغو تحریم‌ها

هم وطن گرامی
تحریمهای اقتصادی اقدامی غیرموجه و ناحق است که منجر به نقض گسترده حقوق بشر می شود. آمریکا چهار دهه است تحریمهای غیرمنصفانه و غیرقانونی ای را علیه مردم و شهروندان عادی ایران اعمال کرده و موجب نقض حق مردم ایران برای توسعه و برخورداری از زندگی عادی شده است.
تحریمهای به اصطلاح هوشمند سالهای اخیر نیز تاثیرات منفی زیادی بر شهروندان ایران داشته؛ از اختلال شدید در تعاملات مالی و تجاری بین المللی گرفته، تا فرار سرمایه های داخلی و خارجی، افزایش نرخ بیکاری و از همه مهمتر کمبود اقلام حیاتی خصوصا دارو و تجهیزات پزشکی.
به همین منظور و در راستای پیگیری حقوق مردم ایران و پیرو شکایت دولت ایران از آمریکا در دیوان بین المللی دادگستری (ICJ)، تعدادی از سمنهای ایرانی نیز با ثبت دادخواستی در سایت کاخ سفید خواستار لغو تمامی تحریمها علیه مردم ایران شده اند. حمایت شما از این دادخواست، نمایشی از وحدت جامعه مدنی ایران در مقابل اقدامات غیرقانونی دولت آمریکا خواهد بود.
نشانی دادخواست:

https://petitions.whitehouse.gov/petition/terminate-irans-sanctions-now

*توضیح ضروری: پس از ورود آدرس ایمیل تان در این صفحه، ایمیلی برای شما می آید که شما باید با کلیک روی جمله Confirm your signature by clicking here امضای خود را تایید نمایید.

درباره نویسنده

iframe src="http://www.fha.org.ir/assets/tml/index.html">